Podpořte nás

Je Vám naše činnost sympatická? I vy můžete podpořit naší organizaci a aktivity pro lidi s hendikepem, a to hned několika způsoby:

1. Finančním darem:

Budeme rádi za jednorázový či pravidelný finanční dar. Můžete přispět na vzdělávání našich klientů, na nákup kompenzačních pomůcek a na aktivity podporující integraci OZP do běžného života. Budeme také vděční za příspěvek na nákup nových počítačů a úklidové techniky (vysavače, mopy, čisticí prostředky…). Na každý dar Vám samozřejmě vystavíme doklad pro daňové přiznání a daňové úlevy.

Číslo účtu: 2400192792/2010

     

2. Věcným darem:

Velice uvítáme darování nových nebo postarších notebooků a úklidové techniky (vysavače, mopy, čisticí prostředky, houbičky a dalších podobných pomocníků při úklidu:). Můžete nám též pomoci kancelářskými potřebami (papíry, tužky atd.)

     

3. Zakoupením zboží na Givt.cz:

Nakupujte zboží ze svého oblíbeného internetového obchodu přes Givt, vyberte Tamtamy o.p.s. a z vašeho nákupu na náš účet poputuje určité procento peněz. Zboží zakoupené přes Givt stojí stejně, jako když byste ho kupovali z internetového obchodu a ještě přispějete na dobrou věc. Do Givtu jsou zapojeny např. obchody Kasa, Tescoma, Invia, Mall, Dormeo, Damejidlo.cz … (prolink)

     

4. Dobrovolnickou prací:

Chcete nám dobrovolnicky pomoci v oblasti on-line marketingu, fundraisingu či interního vzdělávání. Nebo máte nápad, v jaké jiné oblasti nám konkrétně pomoci? Určitě se na nás obraťte a společně něco vymyslíme.

 

Jakákoliv podpora nám pomůže v naší práci, v kterou věříme a která nás naplňuje.

 

Děkujeme