Zaměstnáváme OZP

Není čas uklízet a k tomu Vás to vůbec nebaví? Co takhle si úklid objednat a to ještě s dobrým pocitem, že dáváte pracovní příležitost hendikepovaným? Říkáte si, jestli hendikepovaní zvládnou uklidit dobře nebo s nimi budete umět komunikovat? Nemusíte mít žádné obavy – poznáte, že lidé se zdravotním postižením dokáží odvést stejně kvalitní práci jako ostatní, pokud mají patřičnou podporu a porozumění. 

 

Pomáháme lidem s hendikepem, kteří chtějí žít a pracovat aktivním životem.

Aktuální volné pozice

Další aktuální pracovní pozice

 

Koho zaměstnáváme?

Zaměstnáváme 100% osob se zdravotním postižením hlavně v oblasti úklidových služeb a služeb pro domácnost, ale i např. v administrativě či marketingu. Našimi zaměstnanci jsou lidé s různými typy i stupni zdravotního postižení. Většina z nich má kromě svého hendikepu také nějaké sociální znevýhodnění (např. matky s malými dětmi, osoby nad 50 let, absolventi, osoby bez vzdělání).

 

Práh pro získání zaměstnání u nás je velmi nízký…

Naši zaměstnanci pracují na chráněných pracovních místech, kde jim poskytujeme patřičnou podporu. Každému OZP pomáháme aspoň minimálně zapojit se do práce: přijímáme osoby schopné pracovat alespoň dvě hodiny týdně. Jsme přístupní i pro hendikepované rodiče s malými dětmi, lidem vracejícím se do práce po dlouhodobé nemoci, umíme upravit pracovní podmínky pro OZP ve 3. stupni invalidity… Našim zaměstnancům vycházíme vstříc, samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a bezplatné hlídání dětí. Dáváme tak příležitost k práci mnohem širší skupině OZP - lidem, kteří by při vyšším pracovním úvazku pracovat nemohli. 

 

A co Tamtamy svým zaměstnancům nabízejí?:

  • Přátelské a motivující prostředí
  • Skutečnou a užitečnou práci za tržní mzdu
  • Systematický rozvoj

 

Zákazníci by naše uklízečky prý nevyměnili za nic na světě…

Naše uklízečky jsou moc šikovné, všechny po nástupu projdou důkladným školením, a teprve potom začnou uklízet samy, případně s pracovní asistentkou. A co všechno dělají? Uklízí, žehlí, myjí okna, čistí koberce -více zde

 

„Hendikepovaným dáváme skutečnou a oceňovanou práci ve službách pro domácnost, na druhé straně je učíme nést odpovědnost a vážit si výsledků své práce.“